Maderoterapia Twarzy

 

Maderoterapia® Twarzy – to autorska koncepcja masażu w trakcie, której opracowujemy twarz, szyję, kark i dekolt bazująca na technikach wykonywanych za pomocą drewnianych narzędzi. Maderoterapia®twarzy to wielopłaszczyznowa praca na tkankach, która łączy delikatne techniki manualnego drenażu limfatycznego z działaniem brzozowych narzędzi.

Dbając o wysoką jakość szkoleń, nasza placówka jako jedyna w Polsce ma prawa do przeprowadzania kursów pod znakiem towarowym Maderoterapia®.

Prowadzone od 4 lat szkolenia w całej Polsce, przyniosły nam grono certyfikowanych terapeutów Maderoterapii® zarówno na terenie kraju jak i Europy.

Praca za pomocą drewnianych narzędzi skradła równie mocno serca terapeutów co i klientek.

Ich działanie daje niezaprzeczalne efekty w pracy z ciałem jak i i obszarem twarzy .

Maderoterapia® Twarzy to nasza odpowiedź na potrzeby klientek, poszukujących masażu, który łączący ze sobą prace manualną i narzędziową dając chwilę relaksu z jednoczesnym efektem delikatnego wygładzenia zmarszczek, rozświetlenia twarzy oraz zapobiegania wiotczenia skóry.


DLA KOGO?

Kurs Maderoterapii® przeznaczony jest dla fizjoterapeutów, masażystów, kosmetyczek, kosmetologów, studentów wymienionych kierunków, terapeutów twarzy oraz osób na co dzień zajmujących się pracą z ciałem.

Uczestnik szkolenia otrzymuje zestaw narzędzi, imienny certyfikat, skrypty, naturalny olejek do zabiegu. Dodatkowo materiały reklamowe, dzięki którym może od razu po szkoleniu promować profesjonalnie nowość w swojej ofercie.

ILE TRWA KURS ?

Czas trwania szkolenia to 2 dni.

Godziny: 9.00-18.00

JAKA JEST CENA ?

Regularna cena szkolenia wynosi 3600 zł

PROMOCJA !

Jesteś MADEROTERAPEUTĄ i chcesz wziąć udział w kursie wyślij wiadomość e-mail lub Messenger

z datą, kiedy ukończyłaś/-eś kurs a otrzymasz specjalny

20 % rabat,

przy zapisie na kurs do końca roku.

Nie jesteś Maderoterapeutą ale Jesteś zainteresowana/-y kursem, na rozpoczęcie przygody mamy dla Ciebie prezent w wysokości rabatu – 400 zł . Daj nam znać w wiadomości e-mail lub Messenger.

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE?

Kurs Maderoterapii Twarzy to intensywne 2 dni połączenia ogromnej dawki wiedzy teoretycznej z naciskiem na praktyczne opanowanie technik masażu.

2 dni, nie duże grupy kursantów i 3 prowadzących – co daję 100 % gwarancję, że poczujesz się zaopiekowany i otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

CO OBEJMUJE KURS?

W trakcie kursu Maderoterapii Twarzy nauczysz się wszystkich technik, które wchodzą w skład masażu czyli :

  • opracowania kątów żylnych i przylegających węzłów chłonnych
  • głębokiego, manualnego drenażu brzucha wraz z ćwiczeniami oddechowymi
  • manualnego drenażu twarzy
  • manualnego drenażu wewnątrz ust
  • metodyki pracy za pomocą drewnianych narzędzi specjalnie dostosowanych do pracy z twarzą

Dzięki poznaniu dokładnego zastosowania każdego z narzędzi, każdy zabieg będziesz mógł dostosować do indywidualnych potrzeb klientki. Maderoterapia Twarzy to nieograniczony wachlarz możliwości pracy z twarzą, szyją, karkiem i dekoltem.


Terminarz szkoleń:

WARSZAWA 28-29.10.23​

WARSZAWA  27-28.11.23​

Jeżeli masz dodatkowe pytania, jesteśmy dostępni pod numerami telefonu 665732266, 727234456, lub mailowo biuro@maderoterpia.pl